محل تبلیغات شما

.

من آدم خوبی نیستم، همیشه یک احساس گناه هست، یک چیزی هست آن انتهای اعماق وجودم که میگوید تو نمیتوانی بهترین باشی و لیاقت نداری بهترین چیز را داشته باشی و از همین رو پناه میبرم به معنویات و آنجا هم چون همیشه خدا یک جای کار یا چند جای کار میلنگد خریداری ندارم، خدا از هیچ بنده ای که به سمتش متضرعانه برود رو برنمیگرداند ولی تضرع یک جای کار است، اینکه حس کنی خدا واقعا به طور ویژه دوستت دارد یک چیز دیگر، البته خوب من که چیزی ندارم که به طور ویژه دوست داشته شوم، ولی خوب آرزویش را که میتوانم داشته باشم و شاید همه این ها به کودکی برمیگردد که اینطور بار آمده ام که باید حداقل یک چیز خیلی ویژه باشد که به آن دلگرم باشم و همه ی چیزهای خوب را با هم داشتن هم آرامم نمیکند، من باید خودم را درست کنم، خودم باشم. من باید از اطرافیانم توقع بیجا نداشته باشم، من باید بخواهم آدم خوبی باشم.

خدایا برای همه چیز شکر. دوست دارم که تو آن سمت همه آرزوهای من باشی و من از دنیا به غیر از اینکه در چشم تو زیبا باشم چیزی نمیخواهم. خدایا مرا لایق خودت بکن، این دنیا خیلی کوچک است و من آرام نمیگیرم.

نگاه میکنم به آسمان زرد کم عمق

گرت هواست که معشوق نگسلد پیمان، نگاه دار سر رشته که نگهدارد

مال بیست و یکم مرداد

یک ,هم ,باشی ,داشته ,خدا ,ویژه ,باشی و ,که به ,من باید ,جای کار ,یک جای

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم ایرانی footbgarici emnicycrui مطالب اینترنتی John's site بانک مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی سال 2020میلادی طبیعت معرفی جدیدترین قراردادهای هوشمند fencarura ناچیت آنلاینwelcome to Nachit online